Notice: Use of undefined constant E_NONE - assumed 'E_NONE' in C:\vhosts\reklam-fabrikasi.com\http\index.php on line 12 Hayatın tadına varmanız, yeni sesler keşfetmeniz için 6 site - Reklam Fabrikası Internet Günlüğü
Ana Sayfa | Haberler | İletişim

Hayatın tadına varmanız, yeni sesler keşfetmeniz için 6 site

Gönderilme Tarihi:26/12/2010

Favori radyo istasyonunuzdaki birkaç kişinin keyfine göre çalınan müzik size yetmiyorsa, beğen düğmesine basmanız için üzerinizde baskı kuran paylaşımlardan ve arşivinizdeki şarkılardan sıkıldıysanız, benzer müzik zevki olan insanlar bulmak ya da müziğinizi paylaşıp yapıcı eleştiriler almak istiyorsanız o halde aşağıdaki sitelere gözatmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
 

Musicovery

MusicoveryAdını duymayan kalmamıştır ama ilk defa görüyorsanız o halde hemen bir gözatın. Tarzınızı ya da ruh halinizi belirtiyorsunuz, musicovery size en uygun şarkıları çalmaya başlıyor.

 

thesixtyone

The Sixty OneKullanıcıların sevdiği ya da kendi eserlerini eklediği, dinleyicilerin yorumlarını paylaştığı, sadece müzik için oluşturulmuş digg servisi diye tanımlayabileceğimiz bir site.


8tracks.com

8 TracksSınava hazırlanırken, işimize yoğunlaşmışken, eş dost ile sohbet ederken ya da yatağımıza uzanmış düşünürken kısacası içinde bulunduğumuz ruh haline göre bir liste hazırlayıp dinlemek, dinletmek bir çoğumuzun büyük bir keyifle yaptığı birşeydir. 8tracks.com'da size bu listenizi tüm dünya ile paylaşmanıza olanak sağlayan bir servis.

Indie Rock'tan chillout'a, bach'tan 80'lerin pop şarkılarına kadar belki de hiç duymadığınız şarkılarla dolu onlarca liste sizi bekliyor.

Soundcloud.com

Henüz keşfedilmemiş yetenekler arıyorsanız ya da VSTi, VST/fx, DSP, DAW gibi tabirler size yabancı gelmiyorsa o halde soundcloud.com sizin için biçilmiş kaftan. Kendi eserlerinizi paylaşabilir, müzisyenlerle sosyalleşebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz soundcloud.com üzerinde. Yolunuz düşerse http://soundcloud.com/gyro-tune profiline de bakabilirsiniz :)


 

 

Stereogum

StereoGumTV'de, yolda, orada burada hep aynı sanatçıları dinlemekten sıkıldınız ve bağımsız alternatif grup/sanatçılar arıyorsanız o halde Stereogum'a uğramanızda fayda var. Pişman olmayacaksınız :)  

Bloson

 

Bloson MusicEn sevdiğiniz grup ya da sanatçıyla benzer müzik yapan, tarzları yakın olan diğer sanatçıları ya da amatör grupları öğrenmek hatta bunları dinlemek istiyorsanız bloson size bu konuda yardımcı olmaya hazır.

Aklınızda bir isim yoksa da, tarzınızı seçiyorsunuz ve alt dalları ile beraber içinde kaybolmak üzere onlarca alternatif önünüze geliyor :)
 


Reklam Fabrikası Internet GünlüğüEklenti seçiliyor...


Porfolyo Yükleniyor....

Website Security Test