Notice: Use of undefined constant E_NONE - assumed 'E_NONE' in C:\vhosts\reklam-fabrikasi.com\http\index.php on line 12 Reklam Fabrikası - Nasıl Çalışıyoruz?
Ana Sayfa | Haberler | İletişim

Reklam Fabrikası Nasıl Çalışıyor?"Bildiğiniz ürünleri üreten bir fabrika nasıl çalışıyorsa, İzmir'de web tasarımı üreten Reklam Fabrikası'da aynı şekilde çalışıyor. Yalnızca bacamızdan bu kadar çok duman çıkmıyor..."


Reklam Fabrikası nasıl çalışıyor?


Ağırlıklı olarak web tasarımı üreten Reklam Fabrikası, gerçek bir fabrikayla hemen hemen aynı şekilde çalışmaktadır.

 

Gerçek fabrikalarda bulunan departmanlar tam çizgilerle Reklam fabrikası'nda ayrılmamış olsalar da Reklam Fabrikası'nda da bulunmaktadır.

 

Yeni bir proje geldiği zaman süreç gerçek fabrikalardaki süreç ile benzer şekilde işler.

 

"Görüşme"

 

İlk olarak müşterimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayabilmek için, şirket bünyesinde konu hakkında yetkili tüm personelin hazır bulunduğu bir toplantı yaparız. Firmanın tüm departmanlarının yapılması planlanan web tasarımı ya da reklam çalışmasından beklentilerini dinleriz. Firmanın hizmet verdiği sektörü, hizmetlerini yada ürünlerini en iyi şekilde anlamaya çalışırız.

 

"Teklif"


Görüşme sonunda ortaya çıkan ihtiyaçlara göre bir teklif hazırlarız. Teklifimiz benzer firmaların web tasarım tekliflerinin aksine son derece detaylıdır. Tekliften çok iş planının hem müşterimiz hem Reklam Fabrikası ekibi için bir iş planı teşkil etmesine özen gösteririz. Teklifimizin ilk görüşmede konuşulan tüm konuları ve müşterimizin tasarım ya da programlama konusundaki hassasiyetlerini kapsamasına dikkat ederiz.

 

"Sözleşme"


Müşterilerimiz teklifimizi inceler, eğer şartları uygun buluyorlarsa bu teklife istinaden bir sözleşme imzalarız. Yine bu sözleşme sadece Reklam Fabrikası'nın değil müşterilerimizin de çıkarlarını mümkün olan en iyi şekilde korunmasının resmi dayanağıdır. Reklam Fabrikası olarak proje başlangıcında bu sözleşmenin imzalanması bizim için çok önemlidir. Çünkü müşterilerimize gerçekleştireceğimizi vaad ettiğimiz projeye ve iş disiplinimize ne kadar çok güvendiğimizin en büyük kanıtı bu sözleşmedir.

 

"Tasarım"

 

İmzalanan sözleşmenin ardından tasarım bölümümüz web sitesinin tamamlandıktan sonra nasıl görüneceğine dair bir eskiz tasarım hazırlar. Bu tasarım projenin bittiğinde nasıl görüneceğine ve nasıl çalışacağına dair herkese bir fikir verecektir. Hazırlanan tasarım üretime girmeden önce müşterilerimize sunuma çıkar. Projeden sorumlu olan şirket yetkilileri ile tasarımın ya da işleyişin detayları hakkında bu tasarım üzerinden konuşur ve gerekli görülen düzeltmeleri yaparız. Tasarım revizyonu konusunda Reklam Fabrikası'nda bir sınırlama bulunmamaktadır. Bizim çalıştığımız her eskiz tasarım değiştirilmeden üretime girecektir diye bir kural yoktur. Müşterilerimizin makul ve mantıklı her istekleri tasarıma revizyon olarak yansıtılır.

 

"Üretim"

 

Revizyonu tamamlanan tasarım şirket yetkilisinin imzalı onayından sonra Reklam Fabrikası üretim bölümüne iletilir ve sitenin kodlanmasına bu aşamada başlanır. Sitenin yönetimini sağlayan LICOMAS içerik yönetim sistemi siteye kurulduktan sonra fabrikamızın atolye olarak kullandığı sunucuda her değişikliğin gerçek zamanlı olarak görüntülenebilmesi ve site içeriğinin firma yetkilisi tarafından doldurulabilmesi için yayına çıkar.

 

"Eğitim"

 

Üretim tamamlandıktan sonra müşterilerimizin kendilerine sunulan sistemi en verimli şekilde kullanabilmeleri için, ilgili firma yetkililerine eğitimler veririz. Licomas ın kullanımı son derece basit olduğu için bu eğitimlerin yaklaşık olarak 20 dakika sürdüğünü söyleyebiliriz. Eğitimlerimiz ücretsizdir ve firmalar istedikleri kadar personelleri için eğitim talebinde bulunabilirler.

 

"Teslimat"

 

Firma yetkilisi site içeriğinin tamemen girildiğine ve projenin yayına hazır olduğuna karar verdiğinde, bunu yazılı olarak Reklam Fabrikası'na iletir. Talebin geldiği gün içerisinde web sitesi kendi adresi üzerinde yayına çıkar.

 

"Satış Sonrası Destek ve Garanti"

 

Reklam Fabrikası olarak gerçekleştirdiğimiz tüm projelerin bizden hizmet alınmaya devam edildiği sürece sorunsuz olarak çalışacağını garanti ediyoruz. Bunun anlamı; site yayına çıktıktan sonra herhangi bir zaman aralığında teklifimizde ve sözleşmemizde taahhüt ettiğimiz özelliklerden birinin ya da tümünün işlevini yitirmesi durumunda, mümkün olan en kısa sürede bu sorun ekibimiz tarafından çözümlenecektir.

Hizmet süremiz boyunca site içeriğinin güncellenmesi için gerekli destek de sınırsız olarak verilmektedir. Sitenin içeriğini değiştirirken herhangi bir sorun yaşarsanız, tek yapmanız gereken e-posta yada telefon yoluyla sizin projenizden sorumlu Reklam Fabrikası proje yöneticisine ulaşmaktır. Proje yöneticimiz desteğe ihtiyaç duyduğunuz konu hakkında size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Artık firmanızın web tasarım ihtiyacını karşılamak için Reklam Fabrikası ile çalışırsanız ne şekilde bir yöntem izleneceğini biliyorsunuz. Bundan sonra yapmanız gereken, en kısa sürede bizimle ile iletişime geçip, müsait olduğunuz bir tarihe bir görüşme randevusu vermek. Böylece ihtiyacınız olan en estetik ve en fonksiyonel web sitesi için sizi dinlemeye gelebiliriz.

Reklam Fabrikası KurumsalWidget Yükleniyor....


Porfolyo Yükleniyor....

Website Security Test