Notice: Use of undefined constant E_NONE - assumed 'E_NONE' in C:\vhosts\reklam-fabrikasi.com\http\index.php on line 12 Reklam Fabrikası - Kurumsal Kimlik
Ana Sayfa | Haberler | İletişim

Kurumsal Kimlik tasarımı - Reklam Fabrikası“Antetli kağıtlar, diplomat zarflar, sunum dosyaları ve diğerleri;
aslında hepsi kurumsal kimliğinizin ayrılmaz parçaları...”


Hizmetlerimiz / Kurumsal Kimlik Tasarımı


Firmanızı yada kendinizi çok iyi ifade ediyor olabilirsiniz, ancak siz odadan ayrıldığınızda sizden ve firmanızdan geriye güzel sözlerinizden başka birşeylerin kalması gerekir. Ve benzer şekilde kendiniz her yere gerçekten gidemezsiniz.

İyi hazırlanmış bir kurumsal kimlik çalışması, sizin adınıza bu sorunları kolayca çözebilir. Ciddiyetle ve eksiksiz hazırlanmış bir kurumsal kimlik, hem sizin ve firmanız için iyi bir sunum hem de markanızın arkılda kalmasını kolaylaştırıcı bir materyalidir.

Kurumsal kimlik çalışmasına birçok baskılı materyal dahil edilebilir. Bunlardan ilk akla gelenler tabii ki kartvizitiniz, antetli kağıdınız ve kurumsal sunum dosyanızdır. İlerleyen zamanlarda bu materyallere, doğacak ihtiiyaçlarınız doğrultusunda çeşitli ebatlarda zarflar, davetiyeler, kitap ayraçları yada posterler gibi birçok farklı çalışma eklenebilir.

Eğer farklı ve akılda kalan bir kurumsal kimlik çalışmasına ihtiyacınız varsa, klasik düşencelerden kurtulup yeni ve farklı çözümlere yönelmelisiniz. Ekibimiz yurtiçinde ve yurtdışında özellikle kurumsal kimlik tasarımları konusunda yayın yapan birçok web sitesini ve dergiyi yakından takip ediyor. Böylece sizin için her zaman yeni ve farklı önerilerimiz olabiliyor. Sektörünüze ve hedef kitlenize sizi en iyi şekidle ifade edecek kurumsal kimlik çalışmasını sizinle birlikte gerçekleştirebiliriz.

Kurumsal kimliğinizi baştan aşağı yenilemek yada sıfırdan kurmak istiyorsanız ve bunu yaparken yeni ve farklı düşüncelere ihtiyacınız varsa Reklam Fabrikası ile en kısa zamanda tanışmanızı öneriyoruz.


Website Security Test