Notice: Use of undefined constant E_NONE - assumed 'E_NONE' in C:\vhosts\reklam-fabrikasi.com\http\index.php on line 12 Reklam Fabrikası - Özel Projeler
Ana Sayfa | Haberler | İletişim

Reklam Fabrikası - Özel Projeler (CRM,ERP,CMS, vs.)“İnternette çok tutacağına inandığınız bir fikriniz ya da firmanız için özel bir uygulamaya mı ihtiyacınız var? Belki de Reklam Fabrikası ile görüşmenizin zamanı gelmiştir...”


Özel Projeler


Reklam Fabrikası olarak özel projelerde çalışmaktan büyük zevk alıyoruz. Çünkü bu projeler sayesinde hem kendimizi geliştirmek adına yepyeni teknolojiler ve uygulamalar öğreniyoruz hem de yeteneklerimizi sergileme şansımız oluyor.

Bazen aklınıza internette çok tutcağına inandığınız, kitleleri peşinden sürükleyebilecek yada insanların yaşamlarını kolaylaştıracak fikirler gelebilir. Bu gibi fikirler için çoğu kez standart yapıdaki web siteleri yada web tabanlı uygulamlar yetersiz kalabilir. Bu durumda yapmanız gereken; proje fikrinizi Reklam Fabrikası ile paylaşıp, sizin için bu projeyi nasıl daha iyi noktalara taşıayabileceğimize dair size bilgi vermemize izin vermeniz. Bunu yapmadan önce projenizi iyi bir şekilde planlamak ve muhtemel senaryolarda denemekte hepimize zaman kazandırabilir. 

Bazen de, farklı bir alanda hizmet veren yada ürün üretimi yapan bir firmanın, gerek şirket içi gerekse müşterileri yada beraber çalıştığı çözüm ortakları ile ilişkilerini düzenlemek için özel projelere ihtiyacı olabilir. Bu durumda da yapılması gereken, firmanızın ihtiyaçlarını belirlemek ve Reklam Fabrikası'na sizi ziyaret etmesi için bir randevu vermek. Konusunda uzman ekibimiz firmanızın ihtiyaçlarını dinleyecek ve size özel bir web tabanlı uygulamayı geliştirmeye en kısa sürede başlaycaktır.

Özel Projeler denildiğidne ilk akla gelenler :

  • CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi Uygulamaları
  • ERP - Kurumsal Kaynak Yönetimi / Planlaması Uygulamaları
  • CMS - Özel Amaçlı İçerik Yönetim Sistemleri
  • Özel Uygulamalar - Yukardakilerin hiç birine uymayan çılgın fikirler 

Sizin de benzer projeleriniz var fakat güvenebileceğinzi bir firmayı henüz bulamadıysanız, en kısa sürede sizi ve fikirlerinizi ofisimize bekliyoruz.


Website Security Test