Notice: Use of undefined constant E_NONE - assumed 'E_NONE' in C:\vhosts\reklam-fabrikasi.com\http\index.php on line 12 Reklam Fabrikası - Logo Tasarımı
Ana Sayfa | Haberler | İletişim

Logo Tasarımı - Logo tasrım hizmetleri - Reklam Fabrikası“Başarılı bir reklam çalışmasının ilk adımı:
İşinizi ve sizi en iyi şekilde ifade eden, akılda kalan ve zekice tasarlanmış bir logodur.”


Hizmetlerimiz / Logo Tasarımı


Firmanızın potansiyel yada eski müşterileri üzerinde olumlu bir etki bırakmasında iyi tasarlanmış bir logonun etkisi büyüktür.

Logo tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Reklam Fabrikası olarak bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize ilk olarak açıklamaya çalıştığımız bu detaylardır. Bazen göze gerçekten "güzel" görünen bir logo, uygulamada bir çok sorunlar yaratabilmektedir.

Reklam Fabrikası olarak tasarladığımız logolarda dikkat ettiğimiz birçok unsur bulunuyor. Bu detayların çoğu müşterilerimize ilk etapta "gereksiz kaygılar" olarak görünsede ilerleyen zamanlarda, projenin başlangıcında verdiğimiz bu kararlar için bize teşekkür ediyorlar.

Bir logo tasarlanırken sadece tek bir medyaya yönelik olarak "güzel" görünmesi yeterli değildir. Siz bir web sitesi için logo tasarlarken bu logonun ileride tabelada yada kataloglarda kullanıp kullanılmayacağını bilemezsiniz. Ama tasarımın başında tasarlancak logonun kullanılması muhtemel tüm medyalarda (Ofset baskı, serigrafi, vinyl kesim, metal işleme, lazer kazıma yada dijital ortam gibi) sorunsuz olarak kullanılabilmesi için yola çıkılırsa, ilerleyen zamanlarda bu tarz sorunlarla karşılaşılması önlenmiş olacaktır.

Logo tasarımı firmanın kişiliği konusunda da büyük oranda tanımlayıcıdır. Sade fakat çarpıcı olan, uzun süre akılda kalmayı başarabilen ve zekice tasarlanmış bir logo firmanın imajı üzerinde mutlaka ama mutlaka olumlu bir etki yaratacaktır.

Bugüne kadar birçok logo tasarladık ve tasarladığımız logolar üzerine ciddi kurumsal kimlikler oluşturduk. Bizi tercih eden diğer müşterilerimiz gibi reklam ve tanıtım çalışmalarınıza doğru bir başlangıc yapmak, iyi bir logo tasarımına sahip olmak için zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Sizinle ve firmanızla tanışıp, firmanızı daha iyi yerlere taşımak için ilk adımı birlikte atmaktan mutluluk duyarız.


Website Security Test