Notice: Use of undefined constant E_NONE - assumed 'E_NONE' in C:\vhosts\reklam-fabrikasi.com\http\index.php on line 12 Reklam Fabrikası - Alan Adı Tescil ve Web Alanı Barındırma Hizmetleri
Ana Sayfa | Haberler | İletişim

Alan adı tescil ve Web alanı Barındırma (Domain&Hosting) - Reklam Fabrikası"Yüksek performans, kapasite  ve güvenlik için barındırma hizmetini kendi sunucularımızda veriyoruz."


Hizmetlerimiz / Alan Adı Tescil ve Web Alanı Barındırma (Domain & Hosting)


Tasarlanıp, programlanan her web sitesinin yayın yapabilmesi için olmazsa olmaz 2 temel ihtiyacı vardır. Bunlardan ilki isim hakkı (Domain) ikincisi ise barındırma alanı (hosting) dır.

Reklam Fabrikası olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin domain ve hosting ihtiyaçlarını kendi sunucumuzda karşılıyoruz.

Sektörümüzde hizmet veren diğer firmalardan faklı olarak Reklam Fabrikası gerçekten kendi sunucusunda hizmet veren bir web tasarım firmasıdır. Çoğu firmanın kendi sunucumuz diyerek tanımaldığı sunucular, nerden kiralandığı belli olmayan, performansları konusunda net ölçümlemeler bulunmayan kiralık sunuculardır.

Kendi sunucumuzu kullanmanın hem bizim hem de sizin birçok avantajı bulunuyor. Reklam Fabrikası'nın sunucuları üzerinde sitenizi barındırmanızın faydalarını aşağıda listelemeye çalıştık.

İlk olarak tabii ki en büyük sorun güvenlik. Sunucumuzun güvenliği profesyonel bir ekip tarafından aylık olarak yapılan testler ve gerekli yenilemeler ile güncel olarak sağlanıyor. Haftalık ve aylık olarak alınan yedekler sayesinde oluşabilecek güvenlik açıklarında bile sistemimizi ve tabii ki sitenizi eski haline döndürmemiz sadece birkaç dakikamızı alıyor.

web alanı bulundurma alanı hizmeti alırken önem verilen unusurlardan bir diğeri ise performans. Performansın yüksek tutulabilmesi için ilk olarak sunucunun yeterli bir donanıma sahip olması gerekir. Sunucularımız sürekli olarak gerkli donanımsal yükseltmeler ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Performansın yükseltilebilmesi için sunucuda buludnurulan web sitesi sayısı ve bu sitelerin geresinimleri de büyük önem taşımaktadır. Reklam Fabrikası olarak sadece kar etmek amacı ile sunucunun kapasitesinin üzerinde firmaya hizmet vermesi için gereğinden fazla firmanın web sitesini aynı sunucuda bardındırmıyoruz. Benzer firmalarda göz ardı edilen bu konu yüzünden birçok firma web sitesinin çok uzun zamanda yüklenmesinden, e-postalarının çok geç yada hiç ulaşmamasından şikayetçidir. Reklam Fabrikası sunucularında barındırılan sitelerin ise böyle sorunları hiçbir zaman olmamışdır. 

Web sitenizin yayınlanması için ve e-postalarınızın sorunsuz olarak kullanılabilmesi için seçtiğiniz web barındırma alanı seçeniğinin kapasitesi de çok büyük bir önem taşımaktadır. Kendi sunucularımızda hizmet verdiğimiz için, web tasarımını gerçekleştirdiğimiz firmaların barındırma alanların da herhangi bir sınırlama yapmıyoruz. Bizim için önemli olan web sitenizin kaç megabyte yer kapladığı yada kaç. gigabyte veri transferi yaptığından çok sizin için ne kadar faydalı çalıştığıdır.


Kısaca, kurumsal yada kişisel alan adı tescil ve web alanı barındırma ihtiyaçlarınız için gerekli tüm alt yapı Reklam Fabrikası tarafından size sunulabilmektedir. Domain ve Hosting konusunda yaşadığınız sorunlardan sıkıldıysanız ve güvenilir bir çözüm arıyorsanız bizi aramanız yeterli.


Website Security Test