Notice: Use of undefined constant E_NONE - assumed 'E_NONE' in C:\vhosts\reklam-fabrikasi.com\http\index.php on line 12 Reklam Fabrikası - E-Ticaret (B2B, B2C)
Ana Sayfa | Haberler | İletişim

Sanal Mağaza - E-mağaza - E-store - Online satış - Sanal satış - İzmir - Reklam Fabrikası“Gerçek mağazanızın başarısını, sanal mağazanız ile arttırabilirsiniz.”


Hizmetlerimiz / E-Ticaret (B2B,B2C)


Artık hepimizin bildiği bir gerçek var;
Herhangi bir ürün ya da hizmetin satışı için sanal mağazaları kullanmak ülkemizde de geçmiş yıllara göre katlanarak artan bir alışveriş yöntemi.

Reklam Fabrikası olarak firmanızın ürünlerini yada hizmetlerinin satışını internet üzerinden gerçekleştirebilmeniz için gerekli e-ticaret, b2b ve b2c uygulamaları hazırlıyoruz.

Diğer web tasarım firmalarından farklı olarak sanal mağaza yani e-ticaret ihtiyaçlarınız için daha önceden hazırlanmış ya da internet üzerinden ücretsiz olarak dağıtılan e-ticaret altyapılarını kesinlikle kullanmıyoruz. Bizim için her müşterimizin farklıdır, ve buna göre geresinimleri de farklıdır. Bu sebeple her proje için özgün tasarımlar hazırlarız. Hazırladığımız özgün tasarımların işleyişini ise firmanın ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirir ve kullanıma hazır hale getiririz.

Kısaca Reklam Fabrikası'na hiç bir zaman kullanmayacağınız modüller yada uygulamalar için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca gereksiz eklentilerden arındırılmış bir sistem  hem size hemde müşterilerinize e-ticaret sisteminiz için kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

E-ticaret, sanal mağaza, bayi ağı yönetimi gibi uygulamlar için güvenilir ve kullanışlı bir sistem sahibi olmak için sizi ofisimize bekliyoruz.Website Security Test