Notice: Use of undefined constant E_NONE - assumed 'E_NONE' in C:\vhosts\reklam-fabrikasi.com\http\index.php on line 12 Reklam Fabrikası - Hizmetlerimiz
Ana Sayfa | Haberler | İletişim

Reklam Fabrikası Hizmetler"Web tasarımı ağırlıklı olmak üzere Reklam ve Tanıtımın farklı alanlarında hizmet veriyoruz."


Reklam Fabrikası - Hizmetler


Hangi sektörde hizmet verirseniz verin, firmanızın en büyük ihtiyacı tabii ki reklam ve tanıtımdır. Firmanın ürün ya da hizmetlerini mümkün olan en geniş kitleye mümkün olan en kısa sürede tanıtması gerekmektedir. Bu amacı gerçekleştirmek için sizin ve firmanızın izleyebilceği birçok yöntem bulunuyor.

Fabrikamız reklam ve tanıtım alanındaki bu ihtiyacınızı geniş hizmet yelpazesi sayesinde eksiksiz olarak karşılayabilmektedir.

Belki de verdiğimiz hizmetleri yeni kurulmuş bir firma üzerine kurulan bir senaryo ile anlatmak daha kolay olacaktır. Hizmetlerimizin detaylı açıklamalarını sağ taraftaki menu aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

Diyelim ki;
Belli bir alanda üretim yapan bir firma kurdunuz.

"Logo Tasarımı"

 

İlk olarak tabi ki bir logoya ihtiyacınız var. Kurumsal sunumun hazırlanabilmesi için basit ve etkili bir logo belki de ilk şarttır. Logo tasarımınız konusunda Reklam Fabikası sizin için farklı konseptlerde logolar hazırlayabilir. Size yapılan sunumda sizin için en uygun logoyu seçerek kurumsal kimlik çalışmanızda ilk adımı atabilirsiniz.

"Firma Kimliği"

 

Logo tasarımını kesinleştirdikten sonra hazırlanan logo ve konsept doğrultusunda bir firma kimliği oluşturmanız gerek. Firma kimliği çalışması dahilinde Reklam Fabrikası kartvizit, antetli kağıt ve diplomat zarf gibi baskılı evraklarınızın tasarımını gerçekleştirebilir. İsterseniz bu tasarımların matbaalardaki basım işlerini de sizin adınıza takip edebilr ve ürünlerin size sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilir.

Firma kimliği çalışması tamamlandıktan sonra firmanın etkin bir şekilde pazarlama faaliyetlerini yürütebilmesi için katalog ve web sitesi tasarımına başlanabilir.

"Profesyonel Fotoğraf Çekimi"

 

Kataloglarınızda ve web tasarımınızda kullanılmak üzere gerekli ürün görselleri için fotoğraf çekimleri Reklam Fabrikası tarafından gerek stüdyo ortamında gerek üretim alanında, profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirilebilir.

"Katalog ve Broşür Tasarımı"

 

Çekilen fotoğraflar ve kurgulanan içerik ile katalog tasarımı fabrikamız tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Daha sonra isteğiniz doğurultusunda matbaada tasarımı yapılan materyallerin baskıları takip edilebilir. Konusunda uzman kişilerin gerçekleştirdiği bu takipler sayesinde baskılı işlerinizde süprizlerle karşılaşmanız engellenmiş olur.

"Web Tasarımı ve Programlaması"

 

Tabi ki ürünlerinizi en iyi şekilde sunmak için bir web sitesinin hazırlanması da şart. Bu noktada Reklam Fabrikası 10 yılı aşkın bir süreyi kapsayan deneyimi ile firmanız için en uygun web tasarımını tasarlayıp, programlayacaktır.

"SEO, SEM, SMM"

Web tasarımının yapılması elbette kendi başına bir başarı getiremez. Yapılan sitenin tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi reklamının da yapılması gerekmektedir. Bu noktada Reklam Fabrikası SEO, SEM, SMM çalışmaları ile web sitesinin bulunabilirliğini arttıracak çalışmaları firmanız adına yürütecektir.


"Web Yazılımı Geliştirme"

 

Elbette bir web sitesi sadece ürün ve hizmetlerin tanıtımının yanında, firmanın gerek müşterileri gerekse distribütör yada bayileri ile çalışmalarını kolaylaştırmak için de kullanılabilir. Bu amaçlarla Reklam Fabrikası firmanız için hizmet verdiğiniz sektörün ve firmanızın ihtiyaçlarına uygun web tabanlı yazılımları hazırlayabilir.

"Sanal Satış (E-Ticaret)"

 

Firmanın üretimini gerçekleştirdiği ürünlerini web ortamından satması da son yıllarda çok popüler olan bir satış yöntemini oluşturmaktadır. Reklam Fabrikası deneyimli yazılım kadrosu ile firmanın ihtiyacı olan sanal satış sistemlerini kurabilir. Gelecek talep doğrultusunda bu mağazanın yönetimini de gerçekleştirebilir.Yukarda listelenen konuların dışında da reklam tanıtımın birçok alanında hizmetler veriyoruz. Firmanızın reklamını daha etkin bir şekilde yapmak için planladığınız tüm reklam çalışmalarını Reklam Fabrikası ile yürütmeniz mümkün. Bu yüzden sizin için neler yapabilceğimizi konuşmak için en kısa zamanda ofisimize uğrayabilirsiniz.
Website Security Test